ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ TOKYO STEEL ANOΞΕΙΔΩΤΟ 2.5mm ME ΛΕΠΙΔΑ 3CR13 01-7737
Μαχαίρια Tokyo Steel
Ανακαλύψτε τη σειρά μαχαιριών Tokyo Steel. Με εντυπωσιακή total steel εμφάνιση και αιχμηρές λεπίδες 3CR13 από ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 που διατηρούν τη κόψη τους για μεγάλο χρονικό διάστημα. Διαθέτουν διπλά σφυρηλατημένη εργονομική λαβή για άνετο κράτημα κατά την χρήση.
| Χαρακτηριστικά | |
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος | Γενικής χρήσης |
| Λαβή | Εργονομική / Διπλά σφυρηλατημένη |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Συλλογή | Tokyo steel |
| Διαστάσεις | 24.2x2.8x2 cm |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
| Βάρος | 0.06 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.09 kg |