ΤΑΨΙ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟΥ ΧΑΛΥΒΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ 45x30x7cm 6lt 01-7256
Ταψιά Ανθρακούχου χάλυβα
Kατασκευασμένα ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5 mm μεγάλης αντοχής σε σκληρή χρήση.Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμοκρασίας κατά μήκος του σκεύους. Με περιμετρικό χείλος για άνετο κράτημα και μεταφορά. Κατάλληλα για χρήση σε φούρνο και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Τύπος | Ταψί |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Λαβή | Εργονομική |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Διαστάσεις | 45.5x30.5x6.9 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 0.74 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.8 kg |