ΤΑΨΙ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟΥ ΧΑΛΥΒΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 28x5cm 2.6lt 01-8482
Ταψιά Ανθρακούχου χάλυβα
Kατασκευασμένα ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5 mm μεγάλης αντοχής σε σκληρή χρήση.Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμοκρασίας κατά μήκος του σκεύους. Με περιμετρικό χείλος για άνετο κράτημα και μεταφορά. Κατάλληλα για χρήση σε φούρνο και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Τύπος | Ταψί |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Λαβή | Περιμετρικό Χείλος |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Διαστάσεις | 28x28x4.7 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 0.31 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.32 kg |