ΓΑΣΤΡΑ ENAMEL ΕΜΑΓΙΕ 46.5x32x18cm 7.8lt ΜΕ ΣΧΑΡΑ 01-9052
Γάστρες Enamel
Οι γάστρες Enamel είναι κατασκευασμένες από υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.4mm. Διαθέτουν εμαγιέ επίστρωση και μεταλλική σχάρα για υγιεινό ψήσιμο με λιγότερα λιπαρά. Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας χάρη στην ανακύκλωση ατμού εντός του σκεύους. Με λαβές για άνετο κράτημα και μεταφορά και μεγάλη αντοχή σε γρατζουνιές, λεκέδες και χτυπήματα.
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Τύπος | Γάστρα |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Διαθέτει | Σχάρα |
| Κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Λαβή | Εργονομική |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Συλλογή | Enamel |
| Καπάκι | Ναι |
| Διαστάσεις | 46.5x32x18 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 1.43 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 1.64 kg |