ΤΑΨΙ ΠΙΤΣΑΣ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟΥ ΧΑΛΥΒΑ ΤΡΥΠΗΤΟ 33cm 01-5245
Ταψιά Ανθρακούχου χάλυβα
Kατασκευασμένα ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5 mm μεγάλης αντοχής σε σκληρή χρήση.Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμοκρασίας κατά μήκος του σκεύους. Με περιμετρικό χείλος για άνετο κράτημα και μεταφορά. Κατάλληλα για χρήση σε φούρνο και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
| Specifications | |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Κατάλληλο για | Πίτσα |
| Τύπος | Ταψί |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Διαστάσεις | 34.6x34.6x2 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 0.33 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.39 kg |