ΤΑΨΙ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟΥ ΧΑΛΥΒΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 36x7cm 5,7lt 01-7225
Ταψιά Ανθρακούχου χάλυβα
Kατασκευασμένα ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5 mm μεγάλης αντοχής σε σκληρή χρήση.Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμοκρασίας κατά μήκος του σκεύους. Με περιμετρικό χείλος για άνετο κράτημα και μεταφορά. Κατάλληλα για χρήση σε φούρνο και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
| Specifications | |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Τύπος | Ταψί |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Λαβή | Περιμετρικό Χείλος |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Διαστάσεις | 36.5x36.5x7.1 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 0.52 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.54 kg |