ΤΑΨΙ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟΥ ΧΑΛΥΒΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ 35x27x6cm 3.7lt 01-7232
Ταψιά Ανθρακούχου χάλυβα
Κατασκευασμένα ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5 mm μεγάλης αντοχής σε σκληρή χρήση.Προσφέρουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμοκρασίας κατά μήκος του σκεύους. Με περιμετρικό χείλος για άνετο κράτημα και μεταφορά. Κατάλληλα για χρήση σε φούρνο και πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων.
| Specifications | |
| Αντικολλητικό | Ναι |
| Λαβή | Εργονομική |
| Κατάλληλο για φούρνο κουζίνας | Ναι |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Τύπος | Ταψί |
| Διαστάσεις | 35x27.1x6.3 cm |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Βάρος | 0.53 kg |
| Βάρος Συσκευασίας | 0.56 kg |